Про нас

«Тедекс Мастила Україна» - ми пропонуємо найкращі мастила для Твого автомобіля!

ПП „Тедекс Мастила Україна” є українським підрозділом холдингу Tedex S.A., до якого входять підприємства з Польщі, Німеччини та Голландії. Мастила Tedex Oil є високоякісним продуктом, виготовленим у відповідності з міжнародними стандартами ISO 9002 на основі відповідно підібраних базових мастил з додаванням пакету покращуючих присадок. Підтвердженням цього є іменні допуски від провідних світових виробників автомобілів та обладнання: Mercedes Benz, BMW, Porsche, Volvo, Scania, VW, MAN, Allison, DB, VOITH, Mack, MAZDA, Caterpillar, Ford, Cat NISSAN, Audi, Opel/General Motors, Seat, Skoda та інші.

Компанія «Тедекс Мастила Україна» представляє моторні і трансмісійні мастила для легкових, вантажних, малих вантажних автомобілів, автобусів, мотоциклів, сільськогосподарської та будівельної техніки, локомотивів та плавзасобів. Окрім того, ми представляємо широкий спектр мастил для промислового обладнання: гідравлічні, гідравлічно-трансмісійні, компресорні мастила.

Наша фірма також поставляє мастильно-охолоджуючі емульсії, які використовуються в металообробці для різних операцій. Ми пропонуємо ще високоякісні змазки для автомобілів та обладнання: для підшипників та інших вузлів тертя, які експлуатуються в різних умовах і місцях застосування.

Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати найбільш ефективне мастило, яке ідеально підходить для конкретного автомобіля чи механізму.

Вузькогалузеві мастила:

TEDEX FOREST BIO, яке є біодеградувальним мастилом та застосовується у лісовому господарстві, у присадибному господарстві для двигунів пил та подібного обладнання.

TEDEX FOREST ECO, яке використовується для змащування ріжучих ланцюгів ланцюгових пил та аналогічного обладнання.

Антифризи, призначені для систем охолодження в сучасній техніці, безпечні як для традиційних, так і для алюмінієвих радіаторів. Антифризи – готові до застосування із температурою застигання -37 оС червоного та синього кольорів та концентрати (призначені для розведення дистильованою водою у відповідних пропорціях) виготовляються фірмою Tedex із високоякісної сировини.

Автомобільні масла TEDEX віддавна зарекомендували себе на європейському ринку як високоякісні продукти, які гарантують прекрасні експлуатаційні характеристики в умовах високих навантажень. Мастила TEDEX вирізняються доступною ціною та рекомендуються до використання провідними світовими виробниками автомобілів для всіх сучасних двигунів, які відповідають строгим екологічним нормам.

У нашому асортименті також представлені автомобільні масла TEDEX RUNNER GAZ і TEDEX GAZ, призначені для бензинових двигунів, які експлуатуються на газі LPG. Це мастило спеціально розроблене для змащування двигунів, які працюють на газі, оскільки у камері згорання у випадку використання газу, температури є набагато вищими. Спеціальний пакет присадок, використаний при виробництві цих автомобільних мастил, сприяє захисту двигуна від перегрівання та пересушування ущільнюючих прокладок. Для двигунів вантажних автомобілів та автобусів, які експлуатуються на зрідженому газі пропан-бутан (CNG), пропонується мастило - TEDEX TRUCK CNG.

 

Пропонуємо високоякісні європейскі моторні, трансмісійні, гідравлічні, турбінні, компресорні мастила, промислові змазки за привабливими цінами та на вигідних умовах співпраці.