Рідина для каталізаторів AdBlue

900 UAH

AdBlue - рідина для каталізаторів селективної редукції SCR. Це високоякісний водяний розчин сечовини, що відповідає міжнародним стандартам якості відповідно до вимог ISO 2224-1/2/3/4.

AdBlue® торгова марка, зареєстрована Асоціацією автомобільної промисловості Німеччини (VDA).

  

Рідина для каталізаторів AdBlue(Адблю) спеціально розроблена для автомобілів, обладнаних системою селекційної редукції вихлопних газів SCR(селекційна каталітична нейтралізація) відповідно до екологічним стандартам EURO 4 і вище. Технологія селективного каталітичного відновлення SCR вимагає застосування реагенту —рідини AdBlue.

 

AdBlue являє собою  водяний розчин технічної сечовини з концентрацією 32,5%  в демінералізованій воді (67,5%). Цей розчин вприскується у вихлопну трубу автомобіля і спалює тверді частини з палива, котрі попадають в систему відводу вихлопних газів в присутності каталізатору (пентаоксиду ванадію), а також розкладають шкідливі для оточення  окиси азоту (NOx), перетворюючи їх в абсолютно нешкідливі сполуки та воду.

 

Властивості рідини Adblue:

  • Безколірна рідина з можливим слабким запахом аміаку.
  • Нетоксична, негорюча та не вибухонебезпечна рідина.
  • Легко вступає в реакцію з різноманітними речовинами і матеріалами.
  • При контакті з металами (цинк, алюміній, мідь, чавун, латунь) утворюються солі, котрі при потраплянні у каталізатор можуть вивести його з ладу.

 

 Сечовина для вантажних автомобілів

Сечовина називається DEF (diesel exhaust fluid –рідина для дизельної вихлопної системи ) в Північній Америці, а в Європі сечовина називається AdBlue (АдБлю).

Дослідження показали, що сечовина для вантажних автомобілів AdBlue понижує розхід палива приблизно на 2-5%. Відповідно, придбати рідину AdBlue варто, в першу чергу, щоб знизити витрати на закупку палива.