TEDEX LDAH 46 Synthetic

  • Тип мастила Синтетичне
300 UAH

TEDEX LDAH 46 Synthetic це високоякісні синте-тичні масла, призначені для використання в ротор-них гвинтових компресорах. Вони були розроблені на основі полі-альфа-олефінів (ПАО) з добавками, що підвищують корозійну стійкість, стабільність окислення та запобігають утворенню відкладень .

Ціна вказана за 1 літр.

Фасовка - 200 літрів.

Специфікації та норми

Клас в'язкості SAE:

VG: 46

 

Клас якості DIN 51506

VDL: L-DAH

 

Технічні умови:

WT-Tedex/2018/132 wyd. I

 

В’язкість кінематична при 40ºC

  mm2/s 

 46,0

Індекс в'язкості

-

 134

Температура спалаху

°C

 246

Температура застигання

°C

 -45

Густина при 15ºC

kg/l

 0,835

Застосування

Масло TEDEX LDAH 46 Synthetic призначене для використання в гвинтових, поршневих, осьових і роторних компресорах з високими температурними навантаженнями. Вони особливо корисні в складних робочих умовах, вимоги яких не задовольняються продуктами на основі мінеральних масел, напри-клад, у випадку високої кінцевої температури стис-нення, або коли бажані більші інтервали між зміна-ми масла. Завдяки високому індексу в'язкості, TEDEX LDAH 46 Synthetic можна використовувати в більш широкому діапазоні температур.

Експлуатаційні характеристики

TEDEX LDAH 46 Synthetic - синтетичне масло за-безпечує відмінний захист від зношування та виняткову стійкість до окислення та термічної деградації, значно перевищуючи мінеральні масла. Він захищає від утворення коксових відкладень, характеризується дуже гарними ущільнювальними властивостями та винятковими властивостями для розділення води.

Зберігання та транспорт

TEDEX LDAH 46 Synthetic слід зберігати в закритій упаковці, яка захищає від вологи, води та механічних домішок. Рекомендована температура зберігання складає від 5 ° С до 35 ° С. Мастило можна перевозити засобами залізничного і автомобільного транспорту, наливом, в бочках та інших одиничних упаковках що не створюють небезпеку.

  • Тип мастила Синтетичне